Η έκπληξη της Ημέρας του Αγίου Βαλεντίνου; Όχι ακριβώς. Ήθελε το μεγάλο, στρογγυλό μου κώλο ως δώρο. Μετά από κάποια βρώμικη κουβέντα, με πήρε από πίσω, γεμίζοντας την ανυπόμονη τρύπα μου με το καυτό του φορτίο.
Την πιο ερωτική μέρα του χρόνου, αποφάσισα να χαρίσω στον εραστή μου ένα ιδιαίτερο δώρο.Καθώς έσκυβα, άρχισε να λυμαίνει τα πλούσια οπίσθιά μου, τα δάχτυλά του να εξερευνούν κάθε σπιθαμή και πτυχή της.Το άγγιγμά του ήταν τραχύ αλλά και απολαυστικό, στέλνοντας κύματα έκστασης στο κορμί μου.Ένιωθα τον ερεθισμό του να μεγαλώνει, τον ανδρισμό του να πάλλεται στην πίσω πλευρά μου, απεγνωσμένα να βυθιστεί βαθιά μέσα μου.Και όταν τελικά το έκανε, ήταν με μια δύναμη που με άφηνε λαχανιασμένο για ανάσα, όλο μου το είναι καταναλωμένο από την έντονη ηδονή.Η θέα του να γεμίζει τα οπίσθιά μου με το σπέρμα του ήταν ένα θέαμα, μια απόδειξη της αγάπης μας και του πάθους μας.- Το πάθος εκτοξεύει κάθε λεπτομέρεια, αποτυπώνοντας κάθε λεπτομέρεια από το δέρμα μέχρι το σφίξιμο, κάνοντας ένα αξέχαστο δώρο.Αυτή η Ημέρα είναι ένα δώρο που σύντομα κερδίζεται.