Μετά από μια σόλο συνεδρία, με έπιασε η μητριά μου με ένα πρόσωπο γεμάτο σπέρμα. Αντί να αναστατωθεί, άρχισε να αγγίζει τον εαυτό της, οδηγώντας σε μια καυτή συνάντηση.
Μετά από μια καυτή συνεδρία αυτοϊκανοποίησης, πιάστηκα κατακόκκινος (ή μάλλον, κατακόκκκινος) από τη μητριά μου.Η απρόσμενη συνάντηση μας άφησε και τους δύο ταραγμένους καθώς εντόπισε τα αποδεικτικά στοιχεία των οικείων δραστηριοτήτων μου.Μην μπορώντας να κρύψει το σοκ της, με αντιμετώπισε με ένα αυστηρό βλέμμα, με τα μάτια της καρφωμένα στα κρεμώδη υπολείμματα που κοσμούσαν το προσωπείο μου.Το δωμάτιο σώπασε, γέμισε μόνο με τον ήχο των γρήγορων αναπνοών μας.Παρά την αμηχανία, μια περίεργη περιέργεια πυροδοτήθηκε μέσα της, οδηγώντας σε μια ασυνήθιστη τροπή των γεγονότων.Η απαγορευμένη γοητεία της κατάστασης έγινε πολύ για να αντισταθούμε, πυροδοτώντας μια φλογισμένη επιθυμία μεταξύ μας.Αυτό που άρχισε να μεταμορφώνεται σε μια στιγμή που αργίαστη και λάγησε εδάφη που εξαγρίφθηκαν σε λάγνα εδάφη και λαγνεία.